Güneş’te Veli Olmak

Güneş Okullarında  pozitif  veli toplantıları tüm hızıyla devam ediyor. Eğitimdeki farkımızı gösterdiğimiz bu görüşmelerde  velilerimiz okulumuza belirlenen saatlerde davet ediliyor ve öğrencileriyle ilgili olan her şeyi derslerine giren öğretmenlerinden özel olarak dinliyorlar. Kendilerini özel hissettiklerini belirten velilerimiz mutlu bir şekilde okuldan ayrılıyorlar.


Öğrencilerimizin akademik, sosyal ve bilişsel gelişimlerini değerlendirdiğimiz; aile,  sınıf ve branş öğretmenlerimizin katılımıyla gerçekleşen toplantılar da anne babalar ile yaptığımız paylaşım ve değerlendirmeler öğrencinin eğitim -öğretim sürecine büyük katkıda bulunuyor. Gerçekleşen bireysel veli toplantıları ile okul- aile ve çocuk aynı hedefe odaklanıyor ve çok yönlü başarı için vizyon belirleniyor.
Toplantılarda velilere okul müdürü, müdür yardımcısı, ilgili rehber öğretmen ve branş öğretmenleri kendi alanları ve sistemle ilgili bilgilendirme yapıyor. Başarıda okul, veli, öğrenci işbirliğinin önemi vurgulanmış oluyor.

EĞİTİM GÜNEŞİ BİLGİ
En son okul haberleri ve daha fazlası...
Tüm Haberler
Güneş Koleji
İletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.
Güneş Kız Fen & Anadolu Lisesi
İletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.