9,10 ve 11.Sınıf Türkiye Geneli Deneme Sınavı Başarı Belgeleri Takdimi

9,10 ve 11.Sınıf Türkiye Geneli Deneme Sınavı’nda derece yapan öğrencilerimize başarı belgeleri takdim edildi. Öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

11. Ve 12.Sınıflarımızın bu hafta boyunca sürecek olan 21:00 Akşam Kampı devam ediyor☀️

12.Sınıf Tam Tekrar Kampı Soru Çözüm Saatimiz ☀️

9.Sınıf Yazılıya Hazırlık Kampı

9.Sınıf Yazılıya Hazırlık Kampımız pazartesi günü başlıyor ❗️20-21-22-23 Mayıs tarihlerinde 18:00’a kadar devam edecektir.

10.Sınıf TYT Tekrar Kampı

10.Sınıf TYT Tekrar Kampımız pazartesi günü başlıyor ❗️Özel dersler, konu tekrarları ve deneme sınavları..20-21-22-23 Mayıs tarihlerinde 18:00’a kadar devam edecektir.

Netleri Artırmaya Yönelik Spot Öneriler Konulu Seminerimiz

Profesyonel Yaşam Koçu Kadir DEMİRBÜKEN, 11. Ve 12.sınıf öğrencilerimizle bir araya gelerek ‘Netleri Artırmaya Yönelik Spot Öneriler’ konulu semineri gerçekleştirdi. Hocamıza emeklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

Profesyonel Yaşam Koçluğu ❗️

Yaşam Koçumuz Kadir DEMİRBÜKEN, yarın (17 Mayıs Cuma) öğrencilerimiz ile bir araya gelerek Netleri Artırmaya Yarayacak Spot Öneriler konulu seminerini gerçekleştirecektir.

Kişisel Gelişim ve Motivasyon Çalıştayı-2

Prof. Dr. Abdulhak Halim ULAŞ hocamız 9. ve 10. sınıf öğrencilerimizle bir araya gelerek kişisel gelişim ve motivasyon çalıştayının 2.sini gerçekleştirdi. Hocamıza emeklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ BİYOÇEŞİTLİLİK BİLİM MÜZESİ GEZİSİ

11.Sınıf öğrencilerimizle birlikte ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ BİYOÇEŞİTLİLİK BİLİM MÜZESİ GEZİSİ’ni gerçekleştirdik. Öğrencilerimize bilgi aktarımı konusunda emeği geçen hocalarımıza teşekkür ediyoruz.

12.Sınıf Tam Tekrar Kampımız Devam Ediyor 📚✍️