GÜNEŞ İN ŞAMPİYONLARINA ÖDÜL YAĞDI

Güneş koleji tarafından gerçekleştirilen 4. sınıflar ödüllü yarışma sınavı ödül gecesi muhteşem bir törenle sona erdi. Yüzlerce ailenin katıldığı törende ebeveynler, öğretmenler ve idareciler çocukların heyecan ve sevinçlerine ortak oldu. Çocuklar sahneyi başarı ödülleri ile renklendirdi.
Her yıl ara tatile bir hafta kala tüm Erzurum ili ilkokul 4. sınıflara uygulanan ödüllü yarışma sınavına bu yılda rekor düzeyde katılım sağlandı. 2500 ü aşkın 4. sınıf öğrencinin ter döktüğü sınava ilgi yine yoğundu. Başarılı olan öğrenci, öğretmen ve okul idarecileri ödülleri 06.02.2019 tarihinde görkemli bir törenle verildi. Törene ilgi yine yoğundu.
Güneş Koleji Genel Müdürü Sayın Musa Sönmez ödül gecesinde okul ve okulda verilen eğitimler hakkında genel bilgi verdikten sonra konuşmasını şu cümlelerle sonlandırdı. “Devlet okullarımızla ve özel okullarımızla hepimiz aynı yükü tutup kaldırmanın, Erzurum’a hizmet etmenin gayretindeyiz. Hepimizin hedefi aynı; hayırlı nesiller yetiştirmek. Buradaki çocuklarımıza emek veren, üstün gayret gösteren, ter akıtan devlet okullarımızın fedakâr ilkokul sınıf öğretmenlerine ve okul müdürlerimize ve bu başarıyı hak eden öğrencilerimize teşekkür ediyorum.”

Comments are closed.